Защо пътешествам сам?

Доста често задаван въпрос… Когато гледам да се измъкна набързо от него, винаги отговарям с нещо от сорта на: ами защото няма с кого – истина е, няма кой да ми…

Continue ReadingЗащо пътешествам сам?